Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?

Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?
- A +

Tam bir gençlik iksiri olan kefir, içildiğinde içinde bulunan vitamin ve minerallerle dokuları besler ve gençleştirirken, cilt için de aynı faydaları sağlar.

Kefiri dilerseniz hazır olarak dilerseniz de evinizde mayalayarak elde edebilirsiniz. Bu maske kuruluktan kaynaklanan sorunları giderir. Cildin kırışmasını engeller. İnce çizgileri açar. Cildi güzelleştiren kefir maskesi...

Yeni bir cilt elde edin
Kuru cilt tipine sahipseniz kefir maskesinden yararlanabilirsiniz. Maskeyi 1 ay boyunca uygularsanız adeta yeni bir cilt edersiniz! 2 yemek kaşığı kefire 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı ekleyin ve karıştırın. Karışımı yüzünüze sürün. 20 dakika sonra yıkayın. Kefir artık heryerde satılıyor, bulamazsanız ayrı işlemi 2 kaşık kefir ayranı ile yapabilirsiniz. Ayran kullandığınızda bir de yumurta sarısı ilave edin maskeye.

Yeşil çaylı kefir maskesi
Bu maske için doğal kurutulmuş yeşil çay kullanın. Bir yemek kaşığı yeşilçayı ince ince kıyın. 2 yemek kaşığı kefir ilave edin. Bir çay kaşığı da bademyağı koyun. Bir tutam un ilave edip karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Yarım saat sonra yıkayın. Kefir maskelerinin sizi gençleştireceğini unutmayın. Ayrıca her gün bir bardak kefir ayranı içerseniz bu süreci hızlandırırsınız.

Saç hızlı onarılsın
Hindistan cevizi yağı zayıf, ince saçları onarır. Saçı bu yağla ovalayın ve şampuanlayın. Oldukça hızlı bir şekilde saçınız güzelleşecek ve dökülmeler azalacaktır.

Narlı dudak kremi
Doğal dudak nemlendiricisi için 2 maddeye ihtiyacınız olacak: vazelin ve nar suyu. Küçük bir kapta bu iki malzemeyi karıştırın ve karışımı yaklaşık bir saat bekletin. Dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır.

Eğer isterseniz, sağlıklı yaşamı ve güzelliği doğal bir şekilde elde etmek için, doğanın güçleri yanınızda olur. Pürüzsüz cildi oluşturma sırları, yeşil yaprakların özleri ve yağlarıyla yapılan bakım yollarına, tabiattan gelen bitkisel kozmetik işlemlerine yılbaşı yaklaşırken hız verin.

Büşra Ve Yusuf ( Okuyunca Göz Yaşlarınızı Tutamayacaksınız )
Büşra Ve Yusuf ( Okuyunca Göz Yaşlarınızı Tutamayacaksınız ) Büşra Ve Yusuf ( Okuyunca Göz Yaşlarınızı Tutamayacaksınız )

Bir Babanın Son Nasihati
Bir Babanın Son Nasihati Bir Babanın Son Nasihati

ANNE VE KAYNANA FARKI
ANNE VE KAYNANA FARKI ANNE VE KAYNANA FARKI

ALLAH ( C.C ) BANA YETER ( OKUYUNCA HAYRAN KALACAKSINIZ )
ALLAH ( C.C ) BANA YETER ( OKUYUNCA HAYRAN KALACAKSINIZ ) ALLAH ( C.C ) BANA YETER ( OKUYUNCA HAYRAN KALACAKSINIZ )

VERESİYE DEFTERİ ( OKUYUNCA ÇOK ETKİLENECEKSİNİZ )
VERESİYE DEFTERİ ( OKUYUNCA ÇOK ETKİLENECEKSİNİZ ) VERESİYE DEFTERİ ( OKUYUNCA ÇOK ETKİLENECEKSİNİZ )

BOŞANMAK İSTİYORUM
BOŞANMAK İSTİYORUM BOŞANMAK İSTİYORUM

Bir ANNE’nin Ağlatan Fedakarlığı ( Mutlaka Okuyun )
Bir ANNE’nin Ağlatan Fedakarlığı ( Mutlaka Okuyun ) Bir ANNE’nin Ağlatan Fedakarlığı ( Mutlaka Okuyun )

DEDİKODUYLA İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAY
DEDİKODUYLA İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAY DEDİKODUYLA İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAY

İlgili Haberler