Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?

Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?
- A +

Tam bir gençlik iksiri olan kefir, içildiğinde içinde bulunan vitamin ve minerallerle dokuları besler ve gençleştirirken, cilt için de aynı faydaları sağlar.

Kefiri dilerseniz hazır olarak dilerseniz de evinizde mayalayarak elde edebilirsiniz. Bu maske kuruluktan kaynaklanan sorunları giderir. Cildin kırışmasını engeller. İnce çizgileri açar. Cildi güzelleştiren kefir maskesi...

Yeni bir cilt elde edin
Kuru cilt tipine sahipseniz kefir maskesinden yararlanabilirsiniz. Maskeyi 1 ay boyunca uygularsanız adeta yeni bir cilt edersiniz! 2 yemek kaşığı kefire 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı ekleyin ve karıştırın. Karışımı yüzünüze sürün. 20 dakika sonra yıkayın. Kefir artık heryerde satılıyor, bulamazsanız ayrı işlemi 2 kaşık kefir ayranı ile yapabilirsiniz. Ayran kullandığınızda bir de yumurta sarısı ilave edin maskeye.

Yeşil çaylı kefir maskesi
Bu maske için doğal kurutulmuş yeşil çay kullanın. Bir yemek kaşığı yeşilçayı ince ince kıyın. 2 yemek kaşığı kefir ilave edin. Bir çay kaşığı da bademyağı koyun. Bir tutam un ilave edip karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Yarım saat sonra yıkayın. Kefir maskelerinin sizi gençleştireceğini unutmayın. Ayrıca her gün bir bardak kefir ayranı içerseniz bu süreci hızlandırırsınız.

Saç hızlı onarılsın
Hindistan cevizi yağı zayıf, ince saçları onarır. Saçı bu yağla ovalayın ve şampuanlayın. Oldukça hızlı bir şekilde saçınız güzelleşecek ve dökülmeler azalacaktır.

Narlı dudak kremi
Doğal dudak nemlendiricisi için 2 maddeye ihtiyacınız olacak: vazelin ve nar suyu. Küçük bir kapta bu iki malzemeyi karıştırın ve karışımı yaklaşık bir saat bekletin. Dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır.

Eğer isterseniz, sağlıklı yaşamı ve güzelliği doğal bir şekilde elde etmek için, doğanın güçleri yanınızda olur. Pürüzsüz cildi oluşturma sırları, yeşil yaprakların özleri ve yağlarıyla yapılan bakım yollarına, tabiattan gelen bitkisel kozmetik işlemlerine yılbaşı yaklaşırken hız verin.

BİR ANNENİN ÇOCUĞUNA BEDDUASI
BİR ANNENİN ÇOCUĞUNA BEDDUASI BİR ANNENİN ÇOCUĞUNA BEDDUASI

BAŞARININ SIRRI (MUTLAKA OKUYUN)
BAŞARININ SIRRI (MUTLAKA OKUYUN) BAŞARININ SIRRI (MUTLAKA OKUYUN)

Geç Kalmadan Ailenize Sevdiğinizi Söyleyin..
Geç Kalmadan Ailenize Sevdiğinizi Söyleyin.. Geç Kalmadan Ailenize Sevdiğinizi Söyleyin..

FAKİR ÇOCUK
FAKİR ÇOCUK FAKİR ÇOCUK

Karar Vermenin Bilgeliği..
Karar Vermenin Bilgeliği.. Karar Vermenin Bilgeliği..

Gül ve Bülbül
Gül ve Bülbül Gül ve Bülbül

Affet Babacığım
Affet Babacığım Affet Babacığım

Sultan 4. Murat’a Sırtını Keseleten Adam
Sultan 4. Murat’a Sırtını Keseleten Adam Sultan 4. Murat’a Sırtını Keseleten Adam

İlgili Haberler