Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?

Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?
- A +

Tam bir gençlik iksiri olan kefir, içildiğinde içinde bulunan vitamin ve minerallerle dokuları besler ve gençleştirirken, cilt için de aynı faydaları sağlar.

Kefiri dilerseniz hazır olarak dilerseniz de evinizde mayalayarak elde edebilirsiniz. Bu maske kuruluktan kaynaklanan sorunları giderir. Cildin kırışmasını engeller. İnce çizgileri açar. Cildi güzelleştiren kefir maskesi...

Yeni bir cilt elde edin
Kuru cilt tipine sahipseniz kefir maskesinden yararlanabilirsiniz. Maskeyi 1 ay boyunca uygularsanız adeta yeni bir cilt edersiniz! 2 yemek kaşığı kefire 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı ekleyin ve karıştırın. Karışımı yüzünüze sürün. 20 dakika sonra yıkayın. Kefir artık heryerde satılıyor, bulamazsanız ayrı işlemi 2 kaşık kefir ayranı ile yapabilirsiniz. Ayran kullandığınızda bir de yumurta sarısı ilave edin maskeye.

Yeşil çaylı kefir maskesi
Bu maske için doğal kurutulmuş yeşil çay kullanın. Bir yemek kaşığı yeşilçayı ince ince kıyın. 2 yemek kaşığı kefir ilave edin. Bir çay kaşığı da bademyağı koyun. Bir tutam un ilave edip karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Yarım saat sonra yıkayın. Kefir maskelerinin sizi gençleştireceğini unutmayın. Ayrıca her gün bir bardak kefir ayranı içerseniz bu süreci hızlandırırsınız.

Saç hızlı onarılsın
Hindistan cevizi yağı zayıf, ince saçları onarır. Saçı bu yağla ovalayın ve şampuanlayın. Oldukça hızlı bir şekilde saçınız güzelleşecek ve dökülmeler azalacaktır.

Narlı dudak kremi
Doğal dudak nemlendiricisi için 2 maddeye ihtiyacınız olacak: vazelin ve nar suyu. Küçük bir kapta bu iki malzemeyi karıştırın ve karışımı yaklaşık bir saat bekletin. Dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır.

Eğer isterseniz, sağlıklı yaşamı ve güzelliği doğal bir şekilde elde etmek için, doğanın güçleri yanınızda olur. Pürüzsüz cildi oluşturma sırları, yeşil yaprakların özleri ve yağlarıyla yapılan bakım yollarına, tabiattan gelen bitkisel kozmetik işlemlerine yılbaşı yaklaşırken hız verin.

Çok Güzel Bir Hikâye ( Kardeş Candır )
Çok Güzel Bir Hikâye ( Kardeş Candır ) Çok Güzel Bir Hikâye ( Kardeş Candır )

Nasipsiz Dayak Bile Yenmez..
Nasipsiz Dayak Bile Yenmez.. Nasipsiz Dayak Bile Yenmez..

Dar Ayakkabı.. ( Muhteşem Bir Hikâye )
Dar Ayakkabı.. ( Muhteşem Bir Hikâye ) Dar Ayakkabı.. ( Muhteşem Bir Hikâye )

Bakmak, Görmek Ve Biz..
Bakmak, Görmek Ve Biz.. Bakmak, Görmek Ve Biz..

MÜKEMMEL EŞ
MÜKEMMEL EŞ MÜKEMMEL EŞ

Hz. İSA ve SİYAH YILAN (İbretlik hikaye )
Hz. İSA ve SİYAH YILAN (İbretlik hikaye ) Hz. İSA ve SİYAH YILAN (İbretlik hikaye )

Türk Yönetim Felsefesi
Türk Yönetim Felsefesi Türk Yönetim Felsefesi

Sol Yanım Çok Acıyor Anne ( Okunası Duygusal Bir Yazı )
Sol Yanım Çok Acıyor Anne ( Okunası Duygusal Bir Yazı ) Sol Yanım Çok Acıyor Anne ( Okunası Duygusal Bir Yazı )

İlgili Haberler