Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?

Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?
- A +

Tam bir gençlik iksiri olan kefir, içildiğinde içinde bulunan vitamin ve minerallerle dokuları besler ve gençleştirirken, cilt için de aynı faydaları sağlar.

Kefiri dilerseniz hazır olarak dilerseniz de evinizde mayalayarak elde edebilirsiniz. Bu maske kuruluktan kaynaklanan sorunları giderir. Cildin kırışmasını engeller. İnce çizgileri açar. Cildi güzelleştiren kefir maskesi...

Yeni bir cilt elde edin
Kuru cilt tipine sahipseniz kefir maskesinden yararlanabilirsiniz. Maskeyi 1 ay boyunca uygularsanız adeta yeni bir cilt edersiniz! 2 yemek kaşığı kefire 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı ekleyin ve karıştırın. Karışımı yüzünüze sürün. 20 dakika sonra yıkayın. Kefir artık heryerde satılıyor, bulamazsanız ayrı işlemi 2 kaşık kefir ayranı ile yapabilirsiniz. Ayran kullandığınızda bir de yumurta sarısı ilave edin maskeye.

Yeşil çaylı kefir maskesi
Bu maske için doğal kurutulmuş yeşil çay kullanın. Bir yemek kaşığı yeşilçayı ince ince kıyın. 2 yemek kaşığı kefir ilave edin. Bir çay kaşığı da bademyağı koyun. Bir tutam un ilave edip karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Yarım saat sonra yıkayın. Kefir maskelerinin sizi gençleştireceğini unutmayın. Ayrıca her gün bir bardak kefir ayranı içerseniz bu süreci hızlandırırsınız.

Saç hızlı onarılsın
Hindistan cevizi yağı zayıf, ince saçları onarır. Saçı bu yağla ovalayın ve şampuanlayın. Oldukça hızlı bir şekilde saçınız güzelleşecek ve dökülmeler azalacaktır.

Narlı dudak kremi
Doğal dudak nemlendiricisi için 2 maddeye ihtiyacınız olacak: vazelin ve nar suyu. Küçük bir kapta bu iki malzemeyi karıştırın ve karışımı yaklaşık bir saat bekletin. Dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır.

Eğer isterseniz, sağlıklı yaşamı ve güzelliği doğal bir şekilde elde etmek için, doğanın güçleri yanınızda olur. Pürüzsüz cildi oluşturma sırları, yeşil yaprakların özleri ve yağlarıyla yapılan bakım yollarına, tabiattan gelen bitkisel kozmetik işlemlerine yılbaşı yaklaşırken hız verin.

Dikkat! Çin Plastikten Pirinç Üretiyor Gerçeği İle Plastiği Ayırt Etmenin Yolları
Dikkat! Çin Plastikten Pirinç Üretiyor Gerçeği İle Plastiği Ayırt Etmenin Yolları Dikkat! Çin Plastikten Pirinç Üretiyor Gerçeği İle Plastiği Ayırt Etmenin Yolları

Karaciğer Yağlanmasının 7 İşareti Doğal ve Kolay Çözüm Yolları
Karaciğer Yağlanmasının 7 İşareti Doğal ve Kolay Çözüm Yolları Karaciğer Yağlanmasının 7 İşareti Doğal ve Kolay Çözüm Yolları

Emniyet kemeri Onları Hayata Bağladı
Emniyet kemeri Onları Hayata Bağladı Edirnenin Keşan ilçesinde karşı şeride geçerek takla atan aracın sürücüsü ve eşi emniyet kemerinin takılı olması sayesinde kazayı ucuz atlattı.

Emekli polis memuru mandalina yüzünden pazarcıları vurdu
Emekli polis memuru mandalina yüzünden pazarcıları vurdu Bursa'da pazarda alışveriş yapan emekli polis memuru Gürkan Erol, mandalinalarını beğenmediği pazarcıları tabancayla yaraladı

İğneli Epilasyonun İnsanlar Üzerindeki Zararları
İğneli Epilasyonun İnsanlar Üzerindeki Zararları İğneli Epilasyonun İnsan Üzerindeki Zararlarından Bahsedeceğiz..

KARAKTERİNİZİ ANALİZİ EDİN
KARAKTERİNİZİ ANALİZİ EDİN KARAKTERİNİZİ ANALİZİ EDİN

4 AY İÇERİSİNDE KARACİĞERİ TEMİZLEMEK MÜMKÜN !!!
4 AY İÇERİSİNDE KARACİĞERİ TEMİZLEMEK MÜMKÜN !!! 4 AY İÇERİSİNDE KARACİĞERİ TEMİZLEMEK MÜMKÜN !!!

Tarçının Bilinmeyen 10 Faydası
Tarçının Bilinmeyen 10 Faydası Tarçının Bilinmeyen 10 Faydası

İlgili Haberler