Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?

Kefir maskesiyle nasıl güzelleşilir?
- A +

Tam bir gençlik iksiri olan kefir, içildiğinde içinde bulunan vitamin ve minerallerle dokuları besler ve gençleştirirken, cilt için de aynı faydaları sağlar.

Kefiri dilerseniz hazır olarak dilerseniz de evinizde mayalayarak elde edebilirsiniz. Bu maske kuruluktan kaynaklanan sorunları giderir. Cildin kırışmasını engeller. İnce çizgileri açar. Cildi güzelleştiren kefir maskesi...

Yeni bir cilt elde edin
Kuru cilt tipine sahipseniz kefir maskesinden yararlanabilirsiniz. Maskeyi 1 ay boyunca uygularsanız adeta yeni bir cilt edersiniz! 2 yemek kaşığı kefire 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı ekleyin ve karıştırın. Karışımı yüzünüze sürün. 20 dakika sonra yıkayın. Kefir artık heryerde satılıyor, bulamazsanız ayrı işlemi 2 kaşık kefir ayranı ile yapabilirsiniz. Ayran kullandığınızda bir de yumurta sarısı ilave edin maskeye.

Yeşil çaylı kefir maskesi
Bu maske için doğal kurutulmuş yeşil çay kullanın. Bir yemek kaşığı yeşilçayı ince ince kıyın. 2 yemek kaşığı kefir ilave edin. Bir çay kaşığı da bademyağı koyun. Bir tutam un ilave edip karıştırın ve yüzünüze uygulayın. Yarım saat sonra yıkayın. Kefir maskelerinin sizi gençleştireceğini unutmayın. Ayrıca her gün bir bardak kefir ayranı içerseniz bu süreci hızlandırırsınız.

Saç hızlı onarılsın
Hindistan cevizi yağı zayıf, ince saçları onarır. Saçı bu yağla ovalayın ve şampuanlayın. Oldukça hızlı bir şekilde saçınız güzelleşecek ve dökülmeler azalacaktır.

Narlı dudak kremi
Doğal dudak nemlendiricisi için 2 maddeye ihtiyacınız olacak: vazelin ve nar suyu. Küçük bir kapta bu iki malzemeyi karıştırın ve karışımı yaklaşık bir saat bekletin. Dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır.

Eğer isterseniz, sağlıklı yaşamı ve güzelliği doğal bir şekilde elde etmek için, doğanın güçleri yanınızda olur. Pürüzsüz cildi oluşturma sırları, yeşil yaprakların özleri ve yağlarıyla yapılan bakım yollarına, tabiattan gelen bitkisel kozmetik işlemlerine yılbaşı yaklaşırken hız verin.

Ben Sadece Saliha Bir Eş istiyordum
Ben Sadece Saliha Bir Eş istiyordum Yaş 25 evlilik zamanı geldi geçti derken annem açtı yuva kurma konusunu. Saliha bir kız olsun gerisi gelir diye düşünüyordum. Yakın bir akrabamızdan haber geldi. Komşuları çok dindarmış, kızlarının ailesinden daha da dine bağlı olduğunu duyunca sevindim.

3 nasihat
3 nasihat 3 nasihat

Yolda Ne Bulursan Sahibine Vereceksin
Yolda Ne Bulursan Sahibine Vereceksin Yolda Ne Bulursan Sahibine Vereceksin

Kıskanç Adam
Kıskanç Adam Kıskanç Adam

BİR DİLEĞİM VAR O DA BENİ BOŞAMANIZDIR
BİR DİLEĞİM VAR O DA BENİ BOŞAMANIZDIR BİR DİLEĞİM VAR O DA BENİ BOŞAMANIZDIR

BABA OLMAK BÖYLE BİR ŞEY İŞTE
BABA OLMAK BÖYLE BİR ŞEY İŞTE BABA OLMAK BÖYLE BİR ŞEY İŞTE

Kırlangıcın Aşkı
Kırlangıcın Aşkı Kırlangıcın Aşkı

ANNENİN OĞLUNA İBRETLİK MEKTUBU
ANNENİN OĞLUNA İBRETLİK MEKTUBU ANNENİN OĞLUNA İBRETLİK MEKTUBU

İlgili Haberler