Kış modasından 7 trend!

Kış modasından 7 trend!
- A +

Sokak modası soğuk havayı çoktan benimsedi. Peki mevsimle beraber neler değişti?

Kombin telaşının orta yerinde trendler dans ediyor. Bir çift çorapla tüm kombininize limon sıkabilir, oversized ceketler içerisinde kaybolabilir ya da yumuşacık kabanlara kendinizi kaptırabilirsiniz. Tabii bu kadarla da bitmiyor, mevsim değişimi vintage rüzgarları da estirmeden edemiyor. Bu esinti sizi dans pistine çağarıyor!

Kuş Gözü Detaylar

Sezonun yeni bir bakış açısı var: Kuş gözü! Eteklerde, ceket modellerinde ve elbise detaylarında bunu artık gözden kaçırmak imkansız. Minik bir delikten ibaret olan ve metal ile kaplanmış bu ince detay tüm kombininizin yıldızı haline gelebilir, üstelik şık bir ayrıntıyı kapsayabilir.

Uzat Kolunu

Hava biraz serinlediğinde hemen uzun kollu kıyafetlere yönelinir. Bu defa kollar bu yönelmeyi daha da çarpıcı hale getiriyor ve alışılmışın dışına kadar uzatıyor. Konuyu uzatmadan, kol boyunu biraz daha uzun tercih edebilirsiniz. Seçim gipsy tarzdan yanaysa ispanyol kesimli bir kol detayını seçebilir ve bunu skinny jean ile kombinleyebilirsiniz.

Brokar Ceket

Bu sezon brokarın adını biraz fazla duyacağınız gibi gözüküyor. Ünü kulaktan kulağa yayıldıkça, stillere de yansıması kaçınılmaz olacaktır tabii ki. Güne abartısız bir şıklık katmak istiyorsanız eğer brokar ceketlere sarılabilir ve kısa paçalı skinny pantolonlardan destek alabilirsiniz.

Püsküllü Tüyler

Her fırsatta dile geliyor imitasyon kürkler. Pofuduk montların tüylü alacası da bu akımı devam ettiriyor. Üstüne üstlük püsküller ekleniyor. Tabii bundan sıkılanlar bir adım ötede durabilir, sıkılmayanlar ise saçaklara dolanabilir.

Uzun Kaban

Yerlere kadar uzanan kabanlar yeniden gün yüzüne çıktı. Çabasız şıklıktan sonra eforsuz coollukta bu aydınlanmayla beraber kendini gösteriyor. Gece gündüz, her kombin upuzun kabanlarla noktalanıyor. Camel renk ile bir adım öne geçebilir, hem spor hem şık bir duruşu spor ayakkabıyla üzerinize geçirebilirsiniz.

Grafik Desen

Kış mevsimi ceket, kaban ve mont üçlüsünün birleşiminden oluşuyor adeta. Bu durumda üç alternatifi genişletiyor. Tüy, kadife, süet,deri bir yana desende ise grafik etkiyle karşılaşılıyor. Daha hareketli, enerjik görünüm kazanmak için de sanki başka bir seçime gerek kalmıyor. Güneş yoksa ve hava kapalıysa grafik desen ile harektli, hareket sayesinde de sıcak bir görünüm elde edilebilir.

Çorabını Göster

Terlik içerisine çorap ya da çorap üzerine terlik karmaşası mevsimle beraber boyut değiştiriyor. Bu sefer mevzu kış mevsiminde açık ayakkabı giyme savaşı! Nedeni yok, çabası çok, görüntüsü ise oldukça kötü. Zevkler ve renkler tabii ki tartışılmaz ama bence bu konu tartışmaya kapalı... İllaki çoraplarınızı göstermek istiyorsanız, bileklerinizle sınırlı tutabilirsiniz. Bacak boyunuzu kesebilme tehlikesini göze alarak. "

Dikkat! Çin Plastikten Pirinç Üretiyor Gerçeği İle Plastiği Ayırt Etmenin Yolları
Dikkat! Çin Plastikten Pirinç Üretiyor Gerçeği İle Plastiği Ayırt Etmenin Yolları Dikkat! Çin Plastikten Pirinç Üretiyor Gerçeği İle Plastiği Ayırt Etmenin Yolları

Karaciğer Yağlanmasının 7 İşareti Doğal ve Kolay Çözüm Yolları
Karaciğer Yağlanmasının 7 İşareti Doğal ve Kolay Çözüm Yolları Karaciğer Yağlanmasının 7 İşareti Doğal ve Kolay Çözüm Yolları

Emniyet kemeri Onları Hayata Bağladı
Emniyet kemeri Onları Hayata Bağladı Edirnenin Keşan ilçesinde karşı şeride geçerek takla atan aracın sürücüsü ve eşi emniyet kemerinin takılı olması sayesinde kazayı ucuz atlattı.

Emekli polis memuru mandalina yüzünden pazarcıları vurdu
Emekli polis memuru mandalina yüzünden pazarcıları vurdu Bursa'da pazarda alışveriş yapan emekli polis memuru Gürkan Erol, mandalinalarını beğenmediği pazarcıları tabancayla yaraladı

İğneli Epilasyonun İnsanlar Üzerindeki Zararları
İğneli Epilasyonun İnsanlar Üzerindeki Zararları İğneli Epilasyonun İnsan Üzerindeki Zararlarından Bahsedeceğiz..

KARAKTERİNİZİ ANALİZİ EDİN
KARAKTERİNİZİ ANALİZİ EDİN KARAKTERİNİZİ ANALİZİ EDİN

4 AY İÇERİSİNDE KARACİĞERİ TEMİZLEMEK MÜMKÜN !!!
4 AY İÇERİSİNDE KARACİĞERİ TEMİZLEMEK MÜMKÜN !!! 4 AY İÇERİSİNDE KARACİĞERİ TEMİZLEMEK MÜMKÜN !!!

Tarçının Bilinmeyen 10 Faydası
Tarçının Bilinmeyen 10 Faydası Tarçının Bilinmeyen 10 Faydası

İlgili Haberler